Wyniki Konkursu Finałowego
Gimnazjum – Poziom Podstawowy
Lp. | Nazwisko | Imię | Nazwisko i imię nauczyciela | Szkoła |
1 | Zacharz | Kacper | Agnieszka Młyńczak | Zespół Szkół w Pińczowie Gimnazjum nr 1 |
2 | Sabat | Mateusz | Rolek Iwona | Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Kielcach |
3 | Rusak | Jan | Agnieszka Młyńczak | Zespół Szkół w Pińczowie Gimnazjum nr 1 |
4 | Bała | Klaudia | Tatar Dariusz | Publiczne Gimnazjum w Bukowej |
5 | Krajna | Weronika | Rolek Iwona | Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Kielcach |
6 | Ostrowska | Wiktoria | Różalska Martyna | Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
7 | Sadowska | Ewa | Tatar Dariusz | Publiczne Gimnazjum w Bukowej |
7 | Artman | Ignacy | Rolek Iwona | Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Kielcach |
7 | Rojek | Natalia | Dudkowska Janina | Gimnazjum nr 9, Kielce |
7 | Kaleta | Kinga | Miechowicz Paweł | Gimnazjum nr 9, Kielce |
8 | Lajs | Wiktor | Różalska Martyna | Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
9 | Bogdańska | Oliwia | Siastacz Helena | Publiczne Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim |
10 | Ramiączek | Karol | Różalska Martyna | Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach |
10 | Samson | Angelika | Siastacz Helena | Publiczne Gimnazjum nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim |
Wyniki Konkursu Finałowego
Gimnazjum – Poziom Rozszerzony
Lp. | Nazwisko | Imię | Nazwisko i imię nauczyciela | Szkoła |
1 | Kowalski | Maciej | Rolek Iwona | Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Kielcach |
2 | Kurek | Marcelina | Bałękowska Anna | Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu |
3 | Barańska | Julia | Edyta Kosior | Gimnazjum Integracyjne nr 4, Kielce |
4 | Kula | Maciej | Rybus Renata | Gimnazjum w Zawichoście |
5 | Kaczmarek | Wiktoria | Edyta Kosior | Gimnazjum Integracyjne nr 4, Kielce |
6 | Trelka | Julia | Bałękowska Anna | Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomiu |
7 | Borycka | Klaudia | Andrzej Wiącek | Gimnazjum w Bielinach |
7 | Józefczak | Natalia | Gębka Katarzyna | Gimnazjum nr 1 w Starachowicach |
8 | Stefanik | Aleksander | Gębka Katarzyna | Gimnazjum nr 1 w Starachowicach |
8 | Wąchocka | Wiktoria | Jolanta Ksel | Zespół Szkół w Woli Jachowej |
8 | Włodarczyk | Oliwia | Tatar Dariusz | Publiczne Gimnazjum w Bukowej |
9 | Dybka | Krystian | Jolanta Ksel | Zespół Szkół w Woli Jachowej |
Wyniki Konkursu Finałowego
Szkoła Ponadgimnazjalna – Poziom Podstawowy
Lp. | Nazwisko | Imię | Nazwisko i imię nauczyciela | Szkoła |
1 | Sokół | Małgorzata | Wolszczak Przemysław | I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach |
2 | Ścibisz | Maciej | Tomala Waldemar | II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach |
3 | Rojek | Albert | Wolszczak Przemysław | I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach |
4 | Kucharek | Martyna | Stojecka Zenona | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu |
4 | Kula | Kacper | Stojecka Zenona | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu |
5 | Boman | Wojciech | Stojecka Zenona | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu |
6 | Bańcer | Adrian | Mirosław Pargieła | Zespół Szkół nr 2 - Liceum Ogólnokształcące im. B. Głowackiego W Opatowie |
6 | Jaworski | Patryk | Magdalena Prusicka | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie |
6 | Lulin | Łukasz | Mirosław Pargieła | Zespół Szkół nr 2 - Liceum Ogólnokształcące im. B Głowackiego W Opatowie |
6 | Topolski | Miłosz | Wolszczak Przemysław | I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach |
7 | Karasek | Jakub | Magdalena Prusicka | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie |
7 | Misiak | Maciej | Krąkowska Katarzyna | Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Kielcach |
8 | Partyka | Weronika | Agnieszka Kowalska | Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim |
8 | Woyciechowska | Pamela | Agnieszka Kowalska | Liceum Ogólnokształcące nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim |
Wyniki Konkursu Finałowego
Szkoła Ponadgimnazjalna – Poziom Rozszerzony
Lp. | Nazwisko | Imię | Nazwisko i imię nauczyciela | Szkoła |
1 | Opoka | Radosław | Prędota Beata | II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach |
2 | Zieliński | Grzegorz | Prędota Beata | II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach |
3 | Sikorski | Norbert | Wolszczak Przemysław | I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach |
4 | Walczak | Kacper | Stojecka Zenona | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu |
5 | Paradowska | Patrycja | Stojecka Zenona | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu |
6 | Łęczycki | Mateusz | Gryglewska Anna | XXIV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi |
6 | Kośny | Marcin | Prędota Beata | II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w Kielcach |
7 | Osińska | Monika | Gryglewska Anna | XXIV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi |
7 | Purchała | Karol | Magdalena Prusicka | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie |
8 | Kurpet | Natalia | Stojecka Zenona | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu |
8 | Szczur | Przemysław | Mirosław Pargieła | Zespół Szkół nr 2 - Liceum Ogólnokształcące im. Głowackiego w Opatowie |
9 | Rubak | Piotr | Juda Ewa | Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Kielcach |
9 | Rusak | Daniel | Magdalena Prusicka | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie |
9 | Rycąbel | Paweł | Borkowska Bożena | Liceum Ogólnokształcące nr III w Ostrowcu Świętokrzyskim |
10 | Gadowski | Kamil | Mirosław Pargieła | Zespół Szkół nr 2 - Liceum Ogólnokształcące im. Głowackiego w Opatowie |
10 | Makos | Bartłomiej | Juda Ewa | Technikum nr 4 im. Ryszarda Kaczorowskiego w Kielcach |
11 | Skrzypczyk | Mateusz | Magdalena Prusicka | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie |
12 | Majtyka | Bartosz | Stojecka Zenona | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu |
12 | Wiśniewski | Marcin | Mirosław Pargieła | Zespół Szkół nr 2 - Liceum Ogólnokształcące im. Głowackiego w Opatowie |